Nadbudowa o dwie kondygnację zabytkowej kamienicy w Warszawie przy ul. Wilanowskiej 26, o powierzchni całkowitej po nadbudowie ~ 3500m2.

Wzmocnienie fundamentów i ścian w istniejącym budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Warszawie przy ul. Międzynarodowej 57, o powierzchni uzytkowej PU ~2500m2. Budynek czterokondygnacyjny. Wzmocnienie obejmuje podbicie fundamentów metodą "Jet Grouting", i zabezpieczenie popękanych ścian ściągami zlokalizowanymi na poziomach stropów.

Zadaszenie nad częścią trybuny wschodniej wraz z przybudową istniejącej trybuny ziemnej na stadionie przy centrum turystyczno-sportowym Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu.

Zespół dwóch budynków biurowo - handlowych z garażami podziemnymi w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński, o powierzchni uzytkowej PU ~4500m2. Budynki cztero kondygnacyjne z garażem podziemnym. Układ konstrukcyjny płytowo-słupowy o rozpiętościach do 9,0m, posadowionie na płycie fundamentowej.

Zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bałtyckiej. Dwa budynki o wysokości czterech kondygnacji położone na jednokondygnacyjnym garażu podziemnym, o powierzchni PU ~ 7000m2. Budynek skonstruowany w układzie płytowo-słupowym, posadowiony na płycie fundamentowej.

Przebudowa i adaptacja strychów zabytkowej kamienicy w Warszawie Śródmieście przy ul. Koszykowej 49A, o powierzchni całkowitej ~ 6000m2. Budynek do kapitalnego remontu, w którego zakres wchodzi wzmocnienie i pogłębienie fundamentów, przebudowa i adaptacja piwnic, wzmocnienie stropów i ścian, oraz adaptacja strychu na cele mieszkalne.