Budynek biurowy wraz z salą ekspozycyjną, parkingiem nadziemnym, masztami przy ul. Aleje Jerozolimskie 233 w Warszawie. Zaprojektowany budynek główny jest jednokondygnacyjny z antresolą, i składa się z dwóch części o zróżnicowanej funkcji. Południowa część budynku parterowa przeznaczona jest na funkcje biurowe,  zaprojektowana w konstrukcji żelbetowej monolitycznej, w układzie płytowo słupowym. Część parterowa z antresolą jest zaprojektowana w konstrukcji stalowo żelbetowej - strop zaprojektowano jako żelbetowy monolityczny, a słupy są prefabrykowane, ponad stropem antresoli monolityczne. Stropodach nad salą ekspozycyjną zaprojektowano w konstrukcji stalowej. Budynek pomocniczy parterowy, zaprojektowany jest w układzie konstrukcyjnym podłużnym, ze ścianami i stropodachem żelbetowym monolitycznym. Posadowienie budynku bezpośrednie na ławach fundamentowych.

Budynek hotelowo - biurowy w Warszawie przy ul. Tamka 38, o powierzchni całkowitej 10200m2. Budynek 11 kondygnacyjny, skonstruowany w układzie płytowo-słupowym, z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym, posadowiony na płycie fundamentowej.

Budynek handlowo usługowy dwukondygnacyjny, z garażem podziemnym kondygnacyjny w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sienkiewicza, o powierzchni PU ~ 4900m2 i powierzchni całkowitej 8800m2. Budynek skonstruowany w układzie płytowo-słupowym, posadowiony na płycie fundamentowej.

Rozbudowa i przebudowa zabytkowej kamienicy w Warszawie Śródmieście przy ul. Mokotowskiej 57, o powierzchni całkowitej ~ 1000m2

Nadbudowa o jedną kondygnację zabytkowej kamienicy w Warszawie przy ul. Puławskiej 108/112, o powierzchni całkowitej po nadbudowie ~ 6100m2.

Zespół dwóch budynków użytkowych (stolarnia i sala baletowa) dwu kondygnacyjnych w Karolinie, o powierzchni PUM ~ 1000m2. Budynki skonstruowane w układzie konstrukcyjnym mieszanym, z zastosowaniem kratownic drewnianych.

Przebudowa i nadbudowa zabytkowej kamienicy w Warszawie Śródmieście przy ul. Poznańskiej 13, o powierzchni całkowitej ~ 3700m2. Budynek do kapitalnego remontu, w którego zakres wchodzi wzmocnienie i pogłębienie fundamentów, przebudowa i adaptacja piwnic, wymiana stropów, wzmocnienie ścian zewnętrznych i wewnętrznych, oraz nadbudowa budynku o trzy kondygnacje.