Przebudowa stadionu piłkarskiego klubu sportowego „Stal Poniatowa” położonego przy ul. 11 listopada w Poniatowej.

Budynek mieszkalny VI÷XV- kondygnacyjny, z dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym w Warszawie- Ursynowie przy ul. Dereniowej/Płaskowickiej, o powierzchni całkowitej ~ 60000m2. Zespół składający się z 4 budynków o zmiennej wysokości IV÷XIII kondygnacji nadziemnych, skonstruowanych w układzie płytowo-słupowym, o maksymalnej rozpiętości przęseł 7,90 m, posadowionych parami na dwóch oddzielonych od siebie częściach podziemnych. Każdy z dwukondygnacyjnych garaży- w obudowie ze ścian szczelinowych, posadowiony na płycie fundamentowej. Dominanta na dwóch ostatnich kondygnacjiach od strony ul. Płaskowickiej zaprojektowana z efektownym przewieszeniem o długości ~ 7,0 m.

Projekt konstrukcyjny remontu i adaptacji na powierzchnie usługowe, zabytkowej kamienicy Lipińskiego w Warszawie Śródmieście przy Al. Jerozolimskich 63 róg ul. E. Plater, o powierzchni całkowitej ~ 5200m2. Budynek do kapitalnego remontu, w którego zakres wchodzi wzmocnienie i pogłębienie fundamentów metodą jet-grouting, przebudowa i adaptacja piwnic, wymiana stropów w 90%, wzmocnienie ścian zewnętrznych i wewnętrznych, oraz częściowa ich wymiana, całkowita wymiana konstrukcji dachu, dobudowa konstrukcji przekrycia stalowego dziedzińca.

Projekt remontu trybun kortu centralnego wraz z projektem dwóch nowych tymczasowych trybun w konstrukcji stalowej przy ul. Merliniego 9 w Warszawie, o łącznej ilości miejsc siedzących 3227szt.

Projekt konstrukcyjny adaptacji i rozbudowy budynku mieszkalnego o powierzchni całkowitej ~800m2, przy ul. Potulickich w Konstancinie- Jeziornej. Ocena stanu technicznego budynku.